O FIRMIE

Firma „Konsultant” s.c. Anna i Robert Kniaź powstała na bazie doświadczenia zawodowego jej założycieli i świadczy szeroko pojęte usługi dla biznesu.

Jesteśmy firmą, zarządzaną przez wykwalifikowaną kadrę specjalistów, którzy swoją wiedzę i doświadczenie zawodowe zdobyli współpracując z dużymi koncernami, lokalnymi podmiotami gospodarczymi oraz firmami rodzinnymi. Tak szerokie spektrum doświadczeń pozwala nam na budowanie unikalnych relacji z klientami, opartych na zrozumieniu potrzeb i dostarczaniu rozwiązań optymalnych dla każdej firmy.
Zdając sobie sprawę, że wyższa efektywność działań to oszczędność czasu, a w konsekwencji oszczędność pieniędzy, oferujemy Państwu doradztwo w zakresie otwarcia i prowadzenia działalności gospodarczej. W celu zapewnienia najwyższego standardu świadczonych usług nasza firma działa w dwóch, współpracujących ze sobą obszarach: księgowo – finansowym oraz związanym z bezpieczeństwem i higieną pracy. Wierzymy, że złożoność przepisów nie może być barierą dla rozwoju Państwa biznesu.